MSZE  ŚWIĘTE

 

niedziele i święta

7:30, 10:00, 12:00, 17:00

w tygodniu
7:00 12:00 18:00 (1V-31X) 
7:00, 17:00 (1XI-30IV)

Licznik odwiedzin

DzisiajDzisiaj262
WczorajWczoraj1710
WszystkieWszystkie2950103

Dla Krwiodawców

Bazylikę rozświetla

Partnerzy Sanktuarium

Fundacja KGHM

 Powrót do strony głównej

 Znalezione obrazy dla zapytania psb mrówka logo

Znamy już rozstrzygnięcia dotyczące dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na ochronę zabytków. Przychylność zyskały trzy wnioski spośród pięciu dotyczące krzeszowskiego założenia.

Kontynuowane będą prace przy konserwacji kolejnego przęsła w kościele pw. św. Józefa i znajdujących się na nim fresków Michała Willmanna. W tym roku ciąg dalszy będzie mała również wymiana pokrycia dachu na budynku klasztoru. Zaś w Krzeszówku rozpocznie się remont dachu kościoła pw. św. Wawrzyńca.

Weiterlesen...

9 luty 2018

W piątek w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie z historykiem, senatorem, prof. Janem Żarynem. Konferencja zatytułowana była "Ojcowie Polskiej Niepodległości". Zachęcamy państwa do zapoznania się z zapisem wideo spotkania oraz galerią wydarzenia.

Weiterlesen...

21 stycznia 2018

„Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica – to właśnie tymi słowami od dwudziestu sześciu lat pozdrawia się wielka, apostolska Rodzina Radia Maryja w różnych zakątkach naszej Ojczyzny i całego świata. Rodziny, która jest na służbie, wyjątkowej służbie – służbie Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie i narodowi polskiemu. W tym szczególnym czasie, kiedy w polskiej tradycji  śpiewamy jeszcze kolędy, dzielimy się białym chlebem miłości i przebaczenia, składamy sobie życzenia, spotykamy się w tym świętym miejscu, chcąc doświadczyć tej wielkiej Miłości, która drzemie w naszych sercach. Chcemy stanąć ramię przy ramieniu, popatrzeć sobie w oczy i wczuć się w rytm bijących serc. W tej rodzinie, apostolskiej rodzinie Radia Maryja.”

Weiterlesen...

Za nami rok 2017. 365 dni owocnych w ogrom wydarzeń, które miały miejsce w naszym życiu. Również w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie wiele się w tym czasie wydarzyło – razem uczestniczyliśmy w kolejnych pielgrzymkach: m.in. Żywego Różańca, Motocyklistów, Narodowych Sił Zbrojnych, Niepełnosprawnych oraz najważniejszym wydarzeniu naszego Sanktuarium czyli  15 sierpnia kiedy świętowaliśmy Wielki Odpust Krzeszowski.

Weiterlesen...

Ktoś kiedyś zapytał – Czy w Krzeszowie jest ruchoma szopka? Tak – odpowiedziałem bez wahania. – w Krzeszowie znajduje się jedyna i niepowtarzalna szopka opowiadająca losy Świętej Rodziny. I choć jest dwuwymiarowa to trzeba się trochę „poruszać” żeby ją całą zobaczyć.

Weiterlesen...

OBSŁUGA  PIELGRZYMA

 

maj - październik
9:00 - 18:00

listopad - kwiecień
9:00 - 15:00

 

+48 75 742 32 79

Für den Touristen


Trasa rozszerzona


Oferta dla szkół

Partnerzy Instytucjonalni