XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA
Krzeszów, dnia 20  sierpnia  2017  roku

W najbliższą sobotę 26 sierpnia - obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy Państwa na Eucharystię do Bazyliki na godz. 7.oo,  12.oo i  18.oo.

Koronka do św. Józefa we wtorek o godz. 17.3o w kościele św. Józefa; w środę  zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej o godz. 17.3o do Bazyliki.

W sobotę 26 sierpnia od godz. 9.45 w Bazylice rozpocznie się spotkanie katechetów świeckich całej Diecezji Legnickiej.  

Trwają jeszcze Koncerty Organowe w Sanktuarium: w bazylice o godz. 11.oo i 13.oo natomiast w kościele św. Józefa w każdą sobotę o godz. 19.00.

Informujemy, że tegoroczny Nowy Rok Szkolny rozpocznie się w poniedziałek 4 września Mszą św. o godz. 8.00 rano w Bazylice. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.  

Zachęcamy do czytania najnowszej prasy katolickiej.  Szczególnie zapraszamy do czytania Tygodnika „Niedziela”   oraz  Tygodnika „Gość Niedzielny” – edycji legnickiej.

Nasza Parafia organizuje wyjazd we wrześniu br. na 10-dniową pielgrzymkę Szlakiem Adama Mickiewicza  na Litwę i Białoruś. Mamy jeszcze dwa miejsca wolne.  Informacje u Ks. Prob.  w zakrystii.

Życzymy wszystkim Pielgrzymom i Turystom oraz naszym Parafianom wiele radości i pokoju  na rozpoczęty tydzień. Życzymy Państwu nieustannej opieki Łaskawej Matki z Krzeszowskiego Sanktuarium.