26. Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej – trwają zapisy

Kontynuując 25-letnią tradycję Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej (dalej PRiP), a także biorąc pod uwagę jego popularność dzielimy tegoroczną edycję na przeglądy skierowane bezpośrednio do konkretnych grup wiekowych. Niestety ze względu na strajk nauczycieli jesteśmy zmuszeni przesunąć Przegląd PRiP dla młodzieży na 12-ego października 2019 roku.

Strajk nauczycieli spowodował przerwę w nauczaniu, a co za tym idzie uniemożliwił uczestnictwo młodzieży w zajęciach przygotowujących ją do majowego Przeglądu PRiP. Aby nie wykluczyć młodzieży przesuwamy wspomniany przegląd na 12-ego października. W tym roku będziemy mieli zatem dwa przeglądy, których harmonogram zamieszczamy poniżej.

Harmonogram przeglądów:

Przegląd PRiP dla seniorów– 5 października
Przegląd PRiP dla dzieci i młodzieży – 12 października

Karty zgłoszeń na Przegląd PRiP:

Karta zgłoszeń dla seniorów – pdf

Karta zgłoszeń dla seniorów – doc (word)

 

Karta zgłoszeń dla dzieci i młodzieży – pdf

Karta zgłoszeń dla dzieci i młodzieży – doc (word)

Regulamin Przeglądu PRiP:

Regulamin dla seniorów

Regulamin dla dzieci i młodzieży

Szczegółową informacją dot. nadchodzących przeglądów dysponuje nasze festiwalowe biuro. Kontakt: +48 693 278 055, administracja@opactwo.eu

Tegoroczne Przeglądy Piosenki Religijnej i Patriotycznej odbywają się w ramach „Festiwalu Krzeszów”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Wydarzenia wspierają także lokalne samorządy Gmina Kamienna Góra i Powiat kamiennogórski.

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
75. rocznica Powstania Warszawskiego

Następny artykuł:
Msze Święte na Górze Św. Anny

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

 

sklep opata

Znajdź nas