Spotkanie przewodników 2020

Spotkanie Branży Turystycznej 2020

W ubiegły poniedziałek (10 lutego 2020 roku) Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie nabrało czerwonych kolorów, na Spotkanie Branży Turystycznej przybyło 186 osób. Uczestnicy mieli możliwość szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą turystyczną.

Każdego roku organizujemy takie spotkanie. To czas dla osób zainteresowanych szerszą współpracą z Europejską Perłę Baroku. Spotkanie Branży Turystycznej skupia zatem wokół siebie przewodników, przedstawicieli biur podróży, czy informacji turystycznych. Wydarzenie umożliwia zapoznanie się z naszą działalnością, planami i aktualną ofertą turystyczno-pielgrzymkową. To także czas dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zwiedzić wszystkich miejsc naszego kompleksu. W tym roku uczestnicy ruszyli na zwiedzanie w 4 grupach – jedna Trasa Podstawowa, dwie Trasy Rozszerzone oraz jedna trasa dotycząca bezpośrednio organów Michała Englera.

Korzystając z możliwości udostępniliśmy też dodatkowo odwiedzającym inne atrakcje. Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się podczas zwiedzania z przewodnickim sprzętem firmy MixTech Polska, mieli możliwość obejrzeć seansy filmowe w Kinie za Rogiem prezentujące walory Gminy Kamienna Góra. Zainteresowani mogli także zapoznać się ofertą turystyczną okolicznych atrakcji. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin w nadchodzącym sezonie turystycznym.

Fotorelacja (fot. Europejska Perła Baroku) – link

JT

 

 

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Krzeszów na targach turystycznych w Pradze

Następny artykuł:
Światowy Dzień Chorego

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

sklep opata

Msze Święte

Niedziele i święta:

7.30 (w kościele pw. św. Józefa),
10.00, 12.00 i 17.00

W tygodniu:

Od 1 maja do 31 października:
7.00, 12.00 i 18.00

Od 1 listopada do 30 kwietnia:
7.00 i 17.00

więcej

Kontakt

Plac Jana Pawła II 3
58-405 Krzeszów

Telefon: +48 75 742 32 79

E-mail: biuro@opactwo.eu

więcej

Znajdź nas