Voucher Turystyczny – kup teraz i wykorzystaj później

Kup bilet w promocyjnej cenie i wykorzystaj go później. Voucher Turystyczny to akcja mająca wspomóc branżę turystyczną w trudnym dla niej czasie. Na stronie www.voucherturystyczny.pl znajdziecie różne oferty – w tym także ofertę na zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa.

Akcja jest tworem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, ma ona wspomóc szeroko pojętą branże turystyczną – a więc hotelarzy, gastronomów, obiekty turystyczne, przewodników. Również dla turystów jest to ciekawa propozycja – w obszernym zbiorze ofert można znaleźć wiele promocji, a te często wykorzystać w dowolnym dla siebie momencie. Vouchery mają długi termin ważności w związku z czym nie trzeba wybiegać w przyszłość i planować terminów.

Europejska Perła Baroku proponuje promocyjne bilety na zwiedzanie Trasy Podstawowej. Jeżeli nie zwiedzaliście jeszcze naszych zabytkowych obiektów z audio-przewodnikiem, to wykupując  „voucherowy” bilet teraz będziecie mogli go wykorzystać w dowolny dzień aż do końca tego roku! Zachęcamy do skorzystania z akcji, więcej informacji o naszej Trasie Podstawowej znajdziecie tutaj, natomiast bilety kupicie na www.sklep.opactwo.eu.

JT

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Wędrówka z Cystersem

Następny artykuł:
Pieta przekazana do renowacji

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

sklep opata

Msze Święte

Niedziele i święta:

7.30 (w kościele pw. św. Józefa),
10.00, 12.00 i 17.00

W tygodniu:

Od 1 maja do 31 października:
7.00, 12.00 i 18.00

Od 1 listopada do 30 kwietnia:
7.00 i 17.00

więcej

Kontakt

Plac Jana Pawła II 3
58-405 Krzeszów

Telefon: +48 75 742 32 79

E-mail: biuro@opactwo.eu

więcej

Znajdź nas