epb dla medyka

EPB dla Medyka

Lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny walczą dziś o nasze zdrowie! Wierzymy, że pandemia koronawirusa szybko minie, a wtedy oni będą mogli odpocząć. Zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia w nasze progi – do końca roku zwiedzicie nasze obiekty zupełnie bezpłatnie.

Akcja „EPB dla Medyka” jest odpowiedzią na ciężką pracę służby zdrowia w walce z koronawirusem. To nasz gest podziękowania i wsparcia. Przed tronem Matki Bożej Łaskawej modlimy się o Was. Bądźcie silni, jesteśmy z Wami w tych trudnych chwilach.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z artykułem dziennika „Nasz dziennik” opisującym naszą akcję.

Krzeszów zaprasza pracowników służby zdrowia

Personel medyczny walczy dzisiaj o nasze zdrowie. Gdy tylko pandemia koronawirusa minie, lekarze, pielęgniarki i inni przedstawiciele służby zdrowia będą potrzebowali odpoczynku. Taka możliwość będzie na nich czekała w Krzeszowie (diecezja legnicka).

Tamtejsze Pocysterskie Opactwo zagwarantowało dla każdego pracownika służby zdrowia do końca br. bezpłatną możliwość zwiedzania całego pocysterskiego kompleksu. – To jest nasza odpowiedź na ciężką pracę służby zdrowia w walce z koronawirusem. To nasz gest podziękowania i wsparcia. Przed tronem Matki Bożej Łaskawej modlimy się za Was, bądźcie silni, jesteśmy z wami w tych trudnych chwilach – powiedział „Naszemu Dziennikowi” kustosz krzeszowskiego sanktuarium Matki Bożej Łaskawej ks. prał. Marian Kopko.

Cały artykuł jest opublikowany na stronie: naszdziennik.pl

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Ruszają Studia Musica Grissoviensia

Następny artykuł:
Bezpłatne kolorowanki dla dzieci

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

sklep opata

Msze Święte

Niedziele i święta:

7.30 (w kościele pw. św. Józefa),
10.00, 12.00 i 17.00

W tygodniu:

Od 1 maja do 31 października:
7.00, 12.00 i 18.00

Od 1 listopada do 30 kwietnia:
7.00 i 17.00

więcej

Kontakt

Plac Jana Pawła II 3
58-405 Krzeszów

Telefon: +48 75 742 32 79

E-mail: biuro@opactwo.eu

więcej

Znajdź nas