Zwiedzanie od 1 maja

Umożliwiamy zwiedzanie i uruchamiamy sklep opactwa

Od piątku (1 maja) pielgrzymi i turyści znów mogą odwiedzać nasz kompleks! Uruchamiając specjalne procedury i dbając o Wasze bezpieczeństwo otworzyliśmy nasze Biuro Obsługi i udostępniliśmy możliwość zwiedzania naszych obiektów.

Biuro Obsługi od 1 maja czynne będzie dla Was w godzinach od 9:00 do 18:00 – zakupicie tam bilety, zaopatrzycie się w audio-przewodnik oraz w różnego rodzaju pamiątki, książki i publikacje. Na  miejscu zwiedzić będziecie mogli także naszą Trasę Podstawową – a więc Kościół Klasztorny, Kościół Bracki oraz Mauzoleum Piastów Śląskich. Niedostępna do odwołania pozostaje nasza restauracja.

Jak wyglądać będzie ruch turystyczny i w jaki sposób przygotować się na zwiedzanie? Dbając wzajemnie o nasze i Wasze bezpieczeństwo prosimy stosować się do aktualnych zasad, a więc należy zakrywać twarz, być w jednorazowych rękawiczkach i utrzymywać odpowiednią odległość. Chcąc skorzystać z dostępnego w cenie biletu audio-przewodnika, prosimy o zabranie ze sobą swoich słuchawek, bądź zakupu na miejscu słuchawek jednorazowych (dostępnych w cenie 3 zł/szt.). Szczegółowy regulamin prezentujemy poniżej.

Regulamin

regulamin_zwiedzanie2020.pdf

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Otwarcie wystawy "Skarby Opactwa"

Następny artykuł:
Bractwo Henryka Pobożnego ma nowych honorowych członków

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

sklep opata

Msze Święte

Niedziele i święta:

7.30 (w kościele pw. św. Józefa),
10.00, 12.00 i 17.00

W tygodniu:

Od 1 maja do 31 października:
7.00, 12.00 i 18.00

Od 1 listopada do 30 kwietnia:
7.00 i 17.00

więcej

Kontakt

Plac Jana Pawła II 3
58-405 Krzeszów

Telefon: +48 75 742 32 79

E-mail: biuro@opactwo.eu

więcej

Znajdź nas