W kościele filialnym pw. św. Wawrzyńca w Krzeszówku gościliśmy bpa Stanisława Dowlaszewicza z Boliwii, a w całej Parafii (w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie oraz w kościołach filialnych w Krzeszówku i w Czadrowie) pana Adriana Pakułę.
Pan Adrian jest autorem rekolekcji-zawierzenia „Oddnie 33”, podczas każdej Mszy św. zachęcał do przeżycia tych 33-dniowych rekolekcji oraz zawierzenia siebie Maryi.
Prawie 200 osób z Parafii zgłosiło swoją gotowość wejścia na tę wspólną drogę, którą rozpoczniemy 08.09, a zakończymy 13.10. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich czytających te słowa do wkroczenia na tę drogę oraz do odwiedzenia Krzeszowa w dniu rozpoczęcia i w dniu zawierzenia, a także w każdy piątek w czasie trwania rekolekcji, gdy przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlili się i podsumowywali każdy tydzień tej wspólnej drogi.
Książki, które są konkretną pomocą do przeżycia tych 33 dni autor pozostawił u nas w Bazylice i tu można się w nie zaopatrzyć.
Niech to będzie czas odnowy i zawierzenia każdego z nas, naszych rodzin i naszej Parafii.