II Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa

Przed nami wielka przygoda przepełniona zabawą, muzyką i modlitwą! 🙂 Druga edycja Pielgrzymki Dzieci to kolejna okazja do niezapomnianego spotkania przed tronem Krzeszowskiej Pani.

Pielgrzymka Dzieci to bezpłatne wydarzenie otwarte dla dzieci, młodzieży i rodzin. 12-ego października 2019 roku po raz drugi będziemy mieli okazję spędzić wspólnie dzień. Tegoroczna edycja skupia wokół wydarzenia jeszcze więcej atrakcji, to m.in. towarzyszący pielgrzymce Przegląd Piosenki dla Dzieci i Młodzieży, to jeszcze więcej konkurencji, gra terenowa, dmuchańce do dyspozycji dzieci, zabawa fantowa – a wszystko to zwieńczone Wielką Galą Nagród, która uhonoruje wszystkich zwycięzców. Rzecz jasna, tradycyjnie odbędzie się także Msza Święta, która specjalnie z okazji pielgrzymki zostanie odprawiona w przepięknym Kościele Brackim. Jesteście gotowi?

Udział w Pielgrzymce Dzieci otwarty jest dla wszystkich – zarówno dla osób indywidualnych jak i zorganizowanych grup autokarowych. W przypadku przyjazdu większej grupy, prosimy o mailową lub telefoniczną zapowiedź (+48 75 742 32 79, biuro@opactwo.eu)  – taka informacja pozwoli nam do jeszcze lepszego przygotowania się na konkretną liczbę osób.

JT

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa

Następny artykuł:
Jakie prace konserwatorskie wykonamy w 2019 roku?

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

 

sklep opata

Znajdź nas