Michal Willmann w Krzeszowie-Perypetie malarza

Michał Willmann w Krzeszowie – opowiadanie oraz kolorowanka dla dzieci

Czy są wśród nas młodzi artyści? Mamy coś specjalnie dla Was, oto niezwykła opowieść o krzeszowskim malarzu połączoną z kolorowanką i grą terenową!

Na półkach Biura Obsługi w Krzeszowie oraz w internetowym sklepie www.sklep.opactwo.eu pojawiła nowa pozycja. Nietuzinkowa publikacja pozwoli dzieciom poznać niezwykłą historię Michała Wilmanna, dając im przy tym możliwość rozwoju swoich zdolności artystycznych bezpośrednio na największych dziełach „śląskiego Rembrandta”. To niezwykła opowieść wzbogacona o 18 kolorowanek i tyle samo naklejek, które wspomogą młodego artystę w doborze odpowiednich kolorów. Dodatkiem poszerzającym atrakcyjność książeczki jest zamieszczona na ostatnich stronach „gra terenowa”, to zbiór pytań i łamigłówek, których odpowiedzi znajdują się bezpośrednio w Kościele Klasztornym. Rozwiązanie gry dla dzieci jest nie lada wyzwaniem, ale jednocześnie jest to najlepsza i najciekawsza forma poznawania historii Pocysterskiego Opactwa dla młodych odkrywców.

Publikacja przygotowana na zlecenie fundacji Europejska Perła Baroku opracowana oraz wydana została przez Agencję Fotograficzną PRO-FOT. Autorami tekstów są Rafał Bijak i Paulina Sobota. Książeczka dostępna jest w cenie 12 złotych w komplecie z kredkami.

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Dzieci u Matki Bożej Łaskawej

Następny artykuł:
Przegląd Zespołów Folklorystycznych

arrow_forward_ios
Logo-Krzeszow-braz

Strona domowa

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

sklep opata

Msze Święte

Niedziele i święta:

7.30 (w kościele pw. św. Józefa),
10.00, 12.00 i 17.00

W tygodniu:

Od 1 maja do 31 października:
7.00, 12.00 i 18.00

Od 1 listopada do 30 kwietnia:
7.00 i 17.00

więcej

Kontakt

Plac Jana Pawła II 3
58-405 Krzeszów

Telefon: +48 75 742 32 79

E-mail: biuro@opactwo.eu

więcej

Znajdź nas