Nocne Zwiedzanie – bilety w sprzedaży

Nadchodzą kolejne ciemne noce! W najbliższych dniach znów otwarte zostaną niedostępne na co dzień miejsca. Czy jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę?

Nocne Zwiedzanie to podróż przez ciemne strychy i klasztorne podziemia, podczas niej poznacie najbardziej tajemnicze i niedostępne miejsca Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ nocne przejścia to jedyna okazja do spotkania na żywo historycznych postaci. Jeżeli więc nie boicie się stanąć twarzą w twarz z Michałem Willmannem, czy opatem Bernardem Rosą, to jest to coś właśnie dla Was.

Najbliższe terminy Nocnych Zwiedzań:
20 września 2019 (piątek), godz. 22:00 – bilety w sprzedaży

*Bilety można zakupić na www.sklep.opactwo.eu, lub stacjonarnie w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów). Informujemy, że trasa Nocnego Zwiedzania obejmuje miejsca w których występują utrudnienia. Osoby posiadające klaustrofobię, lęk wysokości i tym podobne, proszone są o szczególne rozważenie kupna biletu. Zachęcamy wszystkich uczestników zwiedzania do zaopatrzenia się w wygodne obuwie i odzież, oraz w latarki.

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
Jakie prace konserwatorskie wykonamy w 2019 roku?

Następny artykuł:
Koncert Muzyki Dawnej - bilety w sprzedaży

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

 

sklep opata

Znajdź nas