Prawie 40 Dolnośląskich Lekarzy Weterynarii – Seniorów zgromadziło się dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie oraz w restauracji „Stara Wozownia” na świętowaniu Pierwszej Dolnośląskiej Pielgrzymki tego środowiska do Matki Bożej Łaskawej i do Św. Józefa.
Serdecznie dziękujemy za obecność, modlitwę, wspanialą atmosferę i świadectwo wiary wszystkich Pielgrzymów.