W Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie odbyła się dziś w niedzielę, 31 maja 2026 r. doroczna pielgrzymka członków NSZZ „Solidarność” z Regionu Jeleniogórskiego oraz Regionu Zagłębie Miedziowe.
Wydarzenie zgromadziło związkowców wraz z rodzinami. Centralnym punktem spotkania była uroczysta Msza Święta, podczas której uczestnicy modlili się w intencjach ludzi pracy oraz całej „Solidarności”. Po Eucharystii pielgrzymi wysłuchali koncertu organowego.
Nie zabrakło również czasu na rozmowy, integrację i wymianę doświadczeń między członkami związku.
Dziękujemy Relacje Regionalne