We wtorek 20 maja w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie razem z Parafianami dziękowano Panu Bogu za 123 lata kapłaństwa:
49 lat ks. Jerzego
38 lat ks. Janusza
20 lat ks. Łukasza
16 lat ks. Arkadiusza
Bogu niech będą dzięki za ten sakrament, za te lata i za wszystkich ludzi, których Pan postawił na naszych drogach 🙏