Featured Video Play Icon

TGD – koncert w najpiękniejszym miejscu Dolnego Śląska

Wiele osób długo oczekiwało tego piątkowego wieczoru, mając wielkie nadzieje. Myślimy, że oczekiwania wszystkich osób ziściły się z nawiązką. Koncert TGD, który odbył się w Bazylice Mniejszej w Krzeszowie to była prawdziwa moc muzyki, śpiewu i uwielbienia!

26 lipca 2019 roku wielka radość przepełniła wnętrze naszej bazyliki. Każdy koncert grupy TGD stanowi modlitwę poprzez śpiew i muzykę. Tym razem również tak było. Uwielbialiśmy Pana Boga wspólnie, było nas blisko 400 osób, każdy przeżywał ten wieczór indywidualnie. Na twarzach ludzi widoczne było wzruszenie, radość, ale przede wszystkim widoczne były głębokie przeżycia duchowe. Dziękujemy grupie TGD, dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia. Dziękujemy gorąco wszystkich uczestnikom. Było pięknie!

Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel. Nie jest jednak próbą kopiowania muzyki afroamerykańskiej ale wynikiem łączenia różnych inspiracji i poszukiwania własnego stylu. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta – Piotra Nazaruka.

Fotorelacja (Europejska Perła Baroku) – link
Fotorelacja (Relacje Regionalne – Artur Kubieniec) – link

JT

arrow_back_ios

Poprzedni artykuł:
O koncertach i nie tylko...

Następny artykuł:
75. rocznica Powstania Warszawskiego

arrow_forward_ios

Sklep online

Zapraszamy do sklepu internetowego:

 

sklep opata

Znajdź nas