Dzisiaj, na dwa tygodnie przed bierzmowaniem, młodzież naszej parafii przygotowująca się do przyjęcia tego sakramentu, pod opieką Ks. Arkadiusza oraz Pani Honoraty przeżywała wyjazdowy Dzień Skupienia.
Odbył się on na szlakach Szklarskiej Poręby oraz w miejscowej Parafii, w której serdecznie przyjął nas Ks. Proboszcz Bogusław Sawaryn.